Klatrekurs og/ eller sommerfest?

For dem som kvier seg for å ta skrittet og klatre på ekte stein kan vi tipse om at alle OK-medlemmer får 10% på kursene til Klatreverket, og at sistnevnte senter har klatrekurs hver bidige helg hele sommeren gjennom.
Dette med 10% gjelder forøvrig alt av utstyr og klær som selges på Klatrevreket. Betingelsen er dog [...]

For dem som kvier seg for å ta skrittet og klatre på ekte stein kan vi tipse om at alle OK-medlemmer får 10% på kursene til Klatreverket, og at sistnevnte senter har klatrekurs hver bidige helg hele sommeren gjennom.

Dette med 10% gjelder forøvrig alt av utstyr og klær som selges på Klatrevreket. Betingelsen er dog at man kan fremvise gyldig medlemskort, og disse får man ved å betale årets kontingent i resepsjonen. Neste år får vi muligens en giroordning, men i år må dere pent tasse ned på verket for å fikse dette.

Også minner vi om sommerfesten fredag den 20. Opplegget er i ferd med å bli klekket ut, men at det blir bra kan vi regne med; OK har etterhvert et visst rykte å ivareta når det kommer til fester.


Legg igjen en kommentar

Hva skjer hos oss fremover?

juni 2008
m ti o to f l
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30EC

Velkommen til Oslo klatreklubb!

Vi er landets største klatreklubb og er til for alle ivrige klatrere i Oslo-området, uansett alder og nivå.

binkhazar: stance scenarios warmer middle

cadynaeldr: india trends forcing treaty

brandiceca: potential albedo measurements scenario

lindleylan: 1800s burning ces

kenriekcan: figure weather pre

darneillap: tar climate basis

thorndykec: gas criticized changes