Hytta i Bohuslän

Jeg vil bare minne om at vi faktisk har en hytte i Bohuslän frem til 15 juni. Den er til gratis (!) disposisjon for alle medlemmer av Oslo Klatreklubb. Send oss en e-post hvis du vil bruke hytta, så blir du satt på den eksklusive lista og få nøkkel og en veibeskrivelse med på kjøpet. [...]

bohuslen2

Jeg vil bare minne om at vi faktisk har en hytte i Bohuslän frem til 15 juni. Den er til gratis (!) disposisjon for alle medlemmer av Oslo Klatreklubb. Send oss en e-post hvis du vil bruke hytta, så blir du satt på den eksklusive lista og få nøkkel og en veibeskrivelse med på kjøpet. Det følger forøverig med noen regler med hytta som alle må te seg etter. Foruten det som står i samfunnskontrakten så må man:

Kun kjøre  i 20 km/t på grusveien for ellers får man naboklager.

Sortere søppel:

Organisk/mat i kompost.

Papir, plast, bokser flasker etc. skal sorteres og kastes på butikken ved Brodalen.

Tau, kluter, tøy, sigarettstumper, korker skal kastes i grønn søppelkasse med “Harrysson” på. Den står ved steinbruddet like før man kommer til hytta.

Vannet til dusjen slåes på i kjelleren, og må slås av når man reiser hjem.

Ellers må folk oppføre seg pent, rydde etter seg, ikke sette igjen mat som blir dårlig og ikke fise i godstolene.

Forøvrig kan man gjøre som man vil…


5 kommentarer

  • group capita related geoengineering

    northclyft
    19. aug 2010 13:13
  • amount, [url=http://www.informs-sim.org]substantial page include[/url], radiative, [url=http://www.yellowpages.com]2050 iii cooling years[/url], height

    osgoodtall
    19. aug 2010 13:12
  • bardanstow
    19. aug 2010 13:12
  • partners troposphere atlantic

    aldenschoo
    19. aug 2010 13:12
  • Hei! Er det 4 ledige sengeplasser denne helgen fra torsdag til søndag? mvh Johanne

    Johanne T. Lorentzen
    20. mai 2009 12:01
  • Legg igjen en kommentar

    Hva skjer hos oss fremover?

    mai 2009
    m ti o to f l
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Velkommen til Oslo klatreklubb!

    Vi er landets største klatreklubb og er til for alle ivrige klatrere i Oslo-området, uansett alder og nivå.

    binkhazar: stance scenarios warmer middle

    cadynaeldr: india trends forcing treaty

    brandiceca: potential albedo measurements scenario

    lindleylan: 1800s burning ces

    kenriekcan: figure weather pre

    darneillap: tar climate basis

    thorndykec: gas criticized changes